Niecodzienne powitanie wiosny w Zespole Szkół im.por.Józefa Sarny w Gorzycach.

Pierwszy dzień wiosny w Zespole Szkół w Gorzycach przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze.Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach florystycznych przygotowanych  przez p.Małgorzatę Partykę z saloniku kwiatowego ,,Kwiaty ze smakiem w Gorzycach’’.Na zaproszenie dyrK.Komórkiewicza oraz p,M.Motas-Korzonek i p.M.Laskowskiej na to spotkanie przybyli także podopieczni ze Środowiskowego Domu Opieki Społecznej w Radomyślu nad Sanem z panią kierownik Dominiką Czerepak –Drzymałą i panią Agnieszką Sokół-Hajduk. Wspólnie pracowaliśmy nad kompozycjami wielkanocnymi.Do dyspozycji mieliśmy ogrom

Porozumienie z zakładem Federal Mogul

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorzycach podpisał porozumienie o współpracy z zakładem Federal Mogul

Światowy potentat w produkcji tłoków samochodowych firma Federal Mogul podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorzycach.

Strażnicy pamięci

Jan Puk, artysta ludowy z Trześni, został bohaterem projektu "Ten chłopak. Ta dziewczyna".

Młodzież z Zespołu Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach włączyła się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną ,,Zauważeni’’, której celem było zwrócenie szczególnej uwagi na żyjących obok nas ludzi starszych.

Strażnicy pamięci czytaj więcej na... www.gość.pl

Dzień kobiet

KOBIETA... w połowie jest małą prawdą, w połowie małym kłamstwem, a w całości WIELKĄ NIEWIADOMĄ

8 marca z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował krótki program artystyczny. Przedstawiciele męskiej częsci społeczności naszej szkoły przedstawil zebranym w zabawny sposób różne typy kobiet oraz podjeli próbę stawienia czoła zajęciom uznawanym za typowe dla kobiet. Pomysłowość i kreatywność w realizacji zadań oceniało specjalnie w tym celu wyłonione jury.

Uczniowie ZS Gorzyce w Turcji!- Erasmus +

Grupa młodzieży i nauczycieli z Zespołu Szkół w Gorzycach w ramach projektu Erasmus+ wybrała się do Turcji. To w jednym z największych miast Turcji, Istambule, które przyciąga niebanalną architekturą, religią, kuchnią, a także bogatą historią spędziliśmy wspaniały tydzień z naszymi partnerami projektu.  

Do Stambułu wybraliśmy się 5 marca, to odpowiedni czas, żeby złapać trochę ciepła, gdy w Polsce  towarzyszyły niższe temperatury. Przyjemne noce, które pozwalały na długie spacery i podziwianie miasta świateł odbijających się od morza Marmara.