Walentynkowy prezent dla uczniów Zespołu Szkół w Gorzycach

14 lutego 2017 r., w „Walentynki” uczniowie wszystkich klas pierwszych Zespołu Szkół
w Gorzycach udali się na wycieczkę do Rzeszowa. Dla 90 pierwszoklasistów (technikum mechaniczne, informatyczne, ekonomiczne, logistyczne, mechatroniczne i zasadnicza szkoła zawodowa) wycieczka była bezpłatna, ufundowana przez Dyrektora Szkoły z okazji Walentynek. W wycieczce brało również udział 30 uczniów klas starszych.

TRZEŚNIOWSKIE ANIOŁY – KONKURS PLASTYCZNY

22 stycznia odbyły się  „Trześniowskie Jasełka” w świetlicy wiejskiej w Trześni, była to już trzecia edycja. Po widowisku uhonorowani zostali  nagrodami laureaci konkursu Trześniowskie Anioły. Konkursu plastycznego nawiązującego do polichromii zdobiących ściany kościoła parafialnego w Trześni, najstarszego kościoła na terenie gminy Gorzyce.

Studniówka w Zespole Szkół w Gorzycach po raz 42

20 stycznia 2017 r. już po raz 42 w historii Zespołu Szkół w Gorzycach odbyła się zabawa studniówkowa (pierwsi maturzyści opuścili jej mury w 1976 r.). W tym roku szkolnym w jednej klasie naukę ukończy 26 maturzystów; stąd łącznie
z nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi w zabawie uczestniczyło 60 osób.

Konkurs na najładniejszy stroik świąteczny

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorzycach już po raz ósmy odbył się konkurs na najładniejszy stroik świąteczny. Dla zwycięzców w tym roku były przewidziane wyjątkowo atrakcyjne nagrody: bony o wartości 60, 50, 40, 30, 20 i 10 zł do realizacji w gorzyckiej pizzerii AGA. Stroiki były wyjątkowej urody, a komisja pod przewodnictwem sponsorek konkursu – właścicielek pizzerii miała twardy orzech do zgryzienia.

Międzynarodowa Debata

Dnia  15 grudnia od godziny 11:00 trwała w naszej szkole trwała debata w j. angielskim. W tym samym czasie uczniowie z takich krajów jak : Polska, Portugalia, Rumunia, Turcja i Grecja przez 90 minut poznawali się nawzajem, debatując, a tym samym przygotowując się do międzynarodowego konkursu – debaty który odbędzie się  już w styczniu 2018 roku.